מדפים מודולריים – פתרונות המידוף של ארז ריהוט תעשייתי

חברת ארז ריהוט תעשייתי מציעה פתרונות מידוף ואחסון מקצועיים למגוון רחב של עסקים. אנו מייצרים מדפים עבור לקוחות אשר מעוניינים לגדול ולשפר את היעילות של העסק שלהם. המדפים המודולריים שלנו יתנו מענה באופן מדויק לצרכים הספציפיים של העסק שלכם. לדוגמה: אם ברשותכם מחסנים קטנים או גדולים ועוד לא עיצבתם את המחסן שלכם לעבוד בצורה האופטימלית ביותר, אתם בוודאי תהיו זקוקים לפתרון יעיל בהתאמה אישית אשר יתרום לניהול הסחורה והמלאי בצורה הקלה ויעילה ביותר. חשוב להדגיש שאצלנו מבינים שהאחסון הוא רק צורך אחד מתוך קשת רחבה יותר של צרכים שבאים לידי ביטוי בניהול אופטימלי של מחסן איכותי העובד כראוי. לכן, אנו מבינים שלצד המידוף אותו אנו מייצרים ישנם אלמנטים אחרים החשובים לא פחות כגון: נגישות יום יומית לסחורה, נוחות, בטיחות וכמובן התאמה אמיתית של צורת הליקוט לצורכי העסק שלכם ועבור השימוש היום יומי של העובדים בחיי השגרה. תפיסת עולם זו דוחפת אותנו לשאוף למצוינות ולכן אנו רואים במדפים המודולריים שלנו ככלי ראשוני בתהליך האופטימיזציה של צורת העבודה שלכם.

בפועל השקעה במדפים מודולריים זאת בחירה מקצועית להפסיק לסבול מהעומס והסרבול במחסן של העסק שלכם. זה ברור לכולם שגישה מוגבלת לפריטים ששוכנים בצפיפות רבה פוגעת ביעילות של המודל הכלכלי שלכם. 

ארז ריהוט תעשייתי פה בכדי לעשות סדר במחסן שלכם, במלאי ובעסק. אצלנו תוכלו למצוא מבחר ענק של מערכות אחסון מודולריות, פתרונות מידוף מתקדמות ופתרונות נלווים נוספים אשר יותאמו באופן מושלם למחסן שברשותכם. הצוות שלנו תמיד פה לשירותכם והוא ידאג לספק לכם את המענה הנכון והיעיל ביותר.

מדפים מודולריים למחסן

בעזרת מערכות האחסון המתקדמות של ארז ריהוט תוכלו לתכנן את המחסן שלכם בקלות רבה יותר ולקבל מענה מותאם אישית לצורכי העסק שלכם. בעזרתם של המדפים המודולריים שלנו תוכלו לשפר את היעילות של אזור האחסון הרצוי.

הרעיון של מדפים מודולריים הוא התאמה אישית אשר נותנת ללקוח אפשרויות רבות יותר ביצירת מרחב האחסון שלו בצורה האופטימלית ביותר. לכן, גם אם מדובר בעסק המחזיק סחורה או מלאי של פריטים קטנים ורבים מאוד או לחלופין, אם מדובר בציוד כבד במיוחד שיש צורך לאחסן במחסן גדול. אנחנו נוכל לתת מענה לכל האלמנטים במגוון הרחב ביותר של הגדלים והצורות. 

מערכות אחסון מודולריות, כפי שניתן לנחש משמן, ניתנות להתאמה מלאה בהתאם לצרכים הקיימים ואפשר להתקין אותן לפי תנאי השטח. למידע נוסף על בחירת מדפים למחסן.

מדפים מותאמים אישית

התאמה אישית של מדפים לכל צורך ולכל חלל.

מדפי מתכת מודולריים

כמעט ואין מפעל או עסק שלא צריך לשפר את אופי התצוגה והאחסון שלו. ניתן לעשות זאת בעזרת מערכת מדפים אשר מאפשרים הסרה, הוספה או שינוי מיקום של חלק מהמדפים לפי הצורך. בעזרתנו כל זה נעשה בקלות, מהירות וללא כל עלות נוספת והכי חשוב, ללא הקושי בפירוק תשתית האחסון הקיימת. מתכת היא חומר עמיד, חזק, קל וזול. היא מתאימה במיוחד למחסן תעשייתי ואפילו במקרים מסוימים למחסנים ביתיים. ארז ריהוט תעשייתי מנגישה פתרונות מידוף מודולריים אשר מסוגלים לשאת משקל רב, בעלי אורח חיים ועמידות גבוהה, עם בלאי נמוך כמו חלודה, עקמומיות עקב העלאה והורדה של משטחים כבדים, נוזלים, שמש ותנאי מזג אוויר קשים. מידע נוסף: כיצד לבחור מדפי מתכת?

מדפים תעשייתיים

מערכות חזקות ועמידות, העשויות מחומרי גלם איכותיים במיוחד ומתאימות למשקלים שונים לפי הצורך – קל, בינוני או כבד, מידע נוסף.

פתרונות בהתאמה מושלמת לכל צורך

מדפים בהתאמה אישית

מדפים בהתאמה אישית לכל צורך ולכל חלל.

אנו, בארז ריהוט תעשייתי בע״מ, מעמידים לרשותכם מבחר מתקדם של מדפים מודולריים לצד שלל מערכות אחסון מודולריות נוספות בכדי לספק פתרונות המתאימים לעסק שלכם. אנו נשמח לעזור לכם לנצל את שטח המחסן שלכם בצורה המקסימלית ובעלות נוחה. כבר שנים רבות אנו עובדים מול לקוחות עסקיים בתחומים שונים ומגוונים. לכן, יש לנו את הניסיון הדרוש בתכנון, ייצור והתקנה של המערכות המודולריות לכל מטרה שהיא ובסגנונות שונים. אנו נשמח לעמוד לרשותכם ולעזור לכם בבחירת הפתרון המתאים ביותר עבורכם.