מדפים מודולריים למפעל, לתעשייה למחסן – ארז ריהוט

על אף הימצאותם של מגוון מערכי מידוף למפעלים ולתעשייה – מקנטיליבר ומדפי דרייב אין ועד מדפים למשטחים ומערכות רדיו שאטל – לרוב פתרונות בתחום משותף דבר אחד:

מודולריות. איך מתכננים מערך אחסון למפעל כהלכה, ואיך המודולריות תורמת לכם?

ארז ריהוט - מדפים מודולריים למפעל, לתעשייה למחסן

ארז ריהוט – מדפים מודולריים למפעל, לתעשייה למחסן

אף מפעל אינו יכול לתפקד ללא פתרונות מיטביים של אחסנה כבדה או בינונית (בהתאם לעומס הפריטים המבוקש).

 

התחום של מדפים תעשייתיים הוא רחב ומגוון, ומציע טווח פתרונות גדול ורבגוני, כדי לענות על כל צורך ספציפי מאחסון לפריטים בגודל בלתי שגרתי (למשל בעזרת מידוף קנטיליבר של אחסון על זרועות),

 

דרך צורך בהקמת מדפים למשטחים בגישה ישירה (Pallet Racking), מקסום שטח באחסון משטחים זהים רבים במקום אחד (באמצעות מדפי מתכת למחסן מסוג דרייב אין, למשל) וכן הלאה – אפילו כשמדובר על צורך מיוחד כמו פתרונות אחסון לכימיקליים או מידוף לקירור תעשייתי (מדפים מודולריים למפעלים בעל חדרי קירור והקפאה).

 

בחירת מדפים מודולריים למפעל היא תהליך שצריך להיעשות בקפדנות, באופן מסודר, ותוך הבנה והיכרות עמוקה עם הן צרכי המפעל והן מבחר הפתרונות הקיים עבור אחסון ומידוף תעשייתי בשוק.

זהו תהליך המחייב ידע, ניסיון וירידה לפרטים קטנים, ולכן מחייב ייעוץ מקצועי צמוד להתאמה מדויקת – כפי שארז ריהוט תעשייתי סיפקה במהלך יותר מ-30 שנות קיומה למפעלים, למחסנים, לעסקים, למרלו”גים ועוד בכל רחבי הארץ.

 

חשיבותה של המודולריות

האזכור של “מודולריים” בכותרת אינו מקרי:

התאמת מדפים מודולריים למפעלים, מכל סוג אחסון, מאפשר כוונון והתאמה מדויקים יותר ללקוח ולמחסן, עד הפרט הקטן ביותר –

שינוי גובה המדפים, שינויי מידות, התאמת מספר המדפים, מיקומם, צורת העמדתם בחלל וכו’. המודולריות גם מספקת יכולת עתידית לשינוי – צמצום,

הרחבה, התאמה לשינויים במלאי וכן הלאה.

מודולריות היא כמו אבני לגו: צורות פשוטות של יחידות משנה קטנות, אך עם יכולת ליצור מהן טווח ענק של אפשרויות באופני חיבור שונים.

 

יועץ מידוף לשירותכם

אין נוסחאות בזק למציאת הפתרון הטוב ביותר עבורכם.

כדי להוציא את המיטב משטח האחסון שלכם וליהנות מפתרונות מדפים מודולריים למפעל שיותאמו לכם ויאפשרו תפעול, גישה ואחסון נוחים ותקינים מדי יום, פנייה ליועץ מידוף תעשייתי היא הצעד הראשון.

 

יועצי המידוף של חברת ארז ריהוט תעשייתי חברו במשך שנים למפעלים, למוסדות ולעסקים רבים בישראל, בהם:

מרכבים, שטראוס, טופקור, דומיסיל, רפאל, נטפים, התעשייה האווירית לישראל, טרפלקס, אמזה, אל גל, תנובה, אלום עשת, אליאנס, יוניטרוניקס ועוד.

יועץ מידוף מספק לכם ייעוץ אישי, החל מהגדרת צרכים, דרך תכנון הקונספט הלוגיסטי וכלה בתכנון מערך האחסון, בייצורו, באספקתו ובהרכבתו בשטח.

ברכישת פתרונות מידוף ואחסון תעשייתי בארז ריהוט, לרבות מערכות מדפים מודולריים למפעלים, אתם נהנים הן מייעוץ מקצועי, הן ממוצרים ישראלים כחול-לבן,

והן מזמינות ונגישות תמידיות בזכות הייצור בארץ וההזמנה הישירה מהמפעל המייצר, לביצוע התאמות ולקבלת מענה לכל בקשה וצורך.

 

לקבלת אינפורמציה נוספת, לשאלות ולמתן ייעוץ להתאמת מדפים מודולריים למפעל, חייגו: 073-2152209