פרויקט מדפי מתכת למחסן לדוגמא – אחסנה ישירה מודולרית

 הצצה אל מערך מידוף ואחסון שתוכנן, יוצר ובוצע על ידי ארז ריהוט תעשייתי עבור חברת קל גב: אחסנה ישירה סטטית בדמות מדפי מתכת למחסן מסוג Pallet Racking.

 אחסון חכם, נוח, מחושב ומתוכנן היטב ומותאם ככפפה לצרכים המדויקים של בעליו הוא המפתח לתפעול חסכוני וקל, המתקתק ומתנהל בדיוק מושלם, בקלות ובמהירות. מי כמונו – חברה המתמחה בפתרונות מידוף מצטיינים מזה כ-30 שנה – יודע זאת.

בסרטון הוידאו שלפניכם אתם יכולים להתרשם מדוגמא לפתרונות אחסון שכאלו שתוכננו על ידי יועץ מידוף מומחה של ארז ריהוט תעשייתי בע"מ עבור חברת קל גב: ביחד הגדרנו צרכים, דרישות ונתונים, ועל פיהם נבנה לחברה בתפירה אישית מערך אחסנה ישירה מודולרי מלא, בהתאמה מלאה.

הפתרון שנבחר הוא שיטת Pallet Racking – אחסון סטטי בשורות, בגישה ישירה לכל פריט, עשוי מדפי מתכת מודולריים, מפלס על גבי מפלס, לניצול מלוא גובה המחסן הקיים.

Pallet Racking הינה המערכת הקונבנציונלית והשכיחה ביותר בארץ לאחסון משטחים, והיא בנויה מדפי מתכת העשויים משילוב של מסגרות (עמודים, קורות חיזוק וכו') וקורות אופקיות, כמו גם פיצ'רים נוספים (סיפוני ליקוט למשל), לשילוב מודולרי יחדיו. בזכות מודולריות זו, ניתן להתאים את המערכת לכל גובה, גודל וריווח מבוקש, למידות שונות של פריטים, לעומסי משקל מגוונים ולאופן הניטול הדרוש (ידני, מלגזת גובה וכו').

יתרונות הבחירה בשיטת אחסון משטחים זו:

  • זוהי המערכת הטובה ביותר עבור דרישתו של הלקוח ליהנות מגישה ישירה לכל פריט במערכת האחסון בשליטה מלאה ונוחה– דרישה המחייבת יצירת מעברים לגישה נוחה (ורחבה מספיק גם עבור מלגזות לליקוט מהיר ונוח).
  • אפשרות לניצול של 30-45 אחוז משטח האחסון.
  • התאמה למגוון סוגי משטחים, פריטים ומארזים לפי הצורך.
  • גמישות מודולרית להתאמה לצרכי הלקוח ולנתוני שטח האחסון ולפריטים המאוחסנים בו.

פתרונות אחסנה מתקדמים זו המומחיות שלנו כבר יותר מ-30 שנה!

 מחפשים את הפתרון המדויק לתכנון מערך מדפי מתכת למחסן ומערכות אחסון למפעלים, למרלו"גים, לחנויות, למחסני קירור והקפאה וכו' שיותאם לכם בתפירה אישית טיילור מייד על ידי מומחה, וייוצר על ידי חברת מידוף מובילה כחול-לבן בבקרת איכות קפדנית עד הפרט האחרון?

ארז ריהוט לשירותכם, כפי שעמדה לשירותם של קל-גב ומגוון חברות וגופים נוספים במשק הישראלי, ביניהם: שטראוס, קבוצת גולף, שילב, תנובה אדום אדום, לוריאל, פז בתי זיקוק, חברת חשמל, אשדוד בונדד, שמן תעשיות סונול, ביתילי, הום סנטר ועוד.

השילוב של ידע רב בתחום, ניסיון ארוך שנים ומפעל מנוסה בייצור טווח רחב של פתרונות מידוף ואחסון מודולריים, מבטיח לכם את הפתרון האולטימטיבי, שישנה מקצה לקצה את אופן ההתנהלות והתפעול של חברתכם לטובה.

לייעוץ מקצועי ולתכנון פתרונות אחסון ומידוף, חייגו אלינו – ויועץ מומחה ישמח לקבל את שיחתכם: 073-2152209