אחסנה קלה בגלריות מעברים – לחברת אורשר מחסני ערובה

הצצה לפרויקט מידוף מודולרי שביצעה חברת ארז ריהוט תעשייתי עבור חברת השירותים הלוגיסטיים הותיקה, אורשר מחסני ערובה:

גלריות מעברים מודולריות בשלוש קומות. 

בסרטון שלפניכם תוכלו להציץ אל תוככי מרלו”ג חברת אורשר מחסני ערובה באשדוד, עבורו תכננו מערך מדפים מודולריים למחסן הבנוי בקומות, לניצול מלוא שטח המחסן – לגובה.

 

 

אורשר מחסני ערובה הינה חברה רבת ניסיון (מאז 1985) בתחום השירותים הלוגיסטיים –

אחסון, הובלה, הפצה, שילוח בינלאומי וכו’ – עם קשת רחבה של לקוחות מגוונים בכל רחבי הארץ וחללי אחסון בשטח כולל של כ-60 אלף מ”ר. במרלו”ג הנראה בסרטון נראה מערך אחסנה על גבי גלריות מדפים, Mezzanine, המיועד עבור אחסנה קלה. זוהי שיטה נפלאה לאחסון פריטים עבורם נדרשת גישה ישירה ומהירה, כאשר החלל הקיים בעל תקרה גבוהה במיוחד, ויש לנצל את מידותיו אלו בצורה יעילה אך נוחה לגישה, קרי, במידוף לגובה.

אי לכך תכננו, ייצרנו ובנינו במקום גלריות מדפי מתכת מודולריים, בשלושה מפלסים: שיטה זו של מידוף מודולרי מספקת ניצול של מלוא גובה החלל וכן ליקוט קל ונוח. הליקוט בשיטה זו הינו ידני, אם כי אפשר לשלב בו מעליות ומסועים להעברת פריטים ממפלס למפלס, וכן לשלב שער העמסה עבור מלגזה.

אחסון בגלריית מעברים אורשר

אחסון בגלריית מעברים אורשר

מדפים למחסן בגלריות מעברים בנויים כקונסטרוקציה אדירה בעלת מפלסי אחסון עם מדפי מתכת, גרמי מדרגות המחברים בין המפלסים, מעליות משא לסחורה וכו’. המודולריות של המערכת והייצור כחול-לבן המבוצע על ידנו מאפשרים התאמה מלאה לכל דרישה של הלקוח, מגבלה או צורך, באפיון אישי ומדויק לצרכי החברה. יועץ מידוף מנוסה מטעמנו מתכנן עבור הלקוח את פתרונות המידוף האולטימטיביים והנכונים ביותר עבורו, בתפירה למידותיו, אותה נוציא לפועל החל מהייצור וכלה בהרכבה באתר.

בתכנון, בייצור ובבניית גלריות מעברים משולבות מדפי מתכת למחסן ולמרלו”גים מיושמת תשומת לב רבה לא רק למקסום שטח האחסון ולתפעול נוח, קל וכדאי כלכלית – אלא גם לנושא החשוב לא פחות של בטיחות העובדים במקום. הייצור מבוצע מחומרי גלם איכותיים, בבקרת איכות קפדנית, כדי להבטיח ללקוחות ארז ריהוט תעשייתי את הטוב ביותר.

 

מדוע לבחור בפתרונות המידוף שלנו? 

  • יותר מ-30 שנות ניסיון ומוניטין בתכנון מערכי אחסון ומידוף
  • קהל לקוחות מגוון המונה מרלו”גים, מפעלים, חברות ומוסדות בכל הארץ
  • מגוון פתרונות מידוף מודולרי לכל עומסי האחסנה (גלריות מעברים, פוש בק, דרייב אין, רדיו שאטל ועוד)
  • התמחות גם בתכנון ובייצור מערכי מדפים למחסן קירור והקפאה
  • ייצור כחול-לבן, עם מערכת ניהול איכות ISO 9001
  • ייעוץ מקצועי לאפיון צרכי המידוף והאחסון ולתכנון מערכות מדפים ואחסנה בהתאמה אישית

 

תכנון מדויק ומותאם למידותיכם, לצרכי התפעול ולדרישותיכם באופן אישי הוא המפתח לתפעול חכם, מהיר ונוח, ולניצול מקסימלי של המשאבים שלכם.

לקבלת פתרונות מידוף מודולרי עבור אחסנה קלה, בינונית או כבדה בכל רחבי הארץ,

 

חייגו אל יועצי המידוף של ארז ריהוט תעשייתי: 073-2152209