מערכות אחסון דרייב אין Drive In – אחסון יעיל בניצול שטח גבוה במיוחד

כשמחפשים פתרונות מידוף ואחסנה כבדים למספר רב של פריטים מאותו מוצר, קרי משטחים זהים, מערכות אחסון דרייב אין (אחסון במנהרות) מספקת את כל הדרוש:

ניצול מירבי של שטח המחסן, מקסום הנפח והתנהלות קלה ויעילה להוצאה ולהכנסה של המשטחים בתפעול נוח. 

 

 האתגר במציאת פתרונות מידוף אחסון כבד הינו ליצור מערכת מידוף שמצד אחד תנצל כל אינץ’ פנוי לדחיסה מירבית של מוצרים כדי לא לבזבז שטח,

אך בו זמנית גם מרווחת דיה לאפשר הוצאה והכנסה של משטחים על ידי מיכון מתאים כשיש צורך בכך (כלומר, לאפשר למשל, למלגזה לעבור בין המדפים כדי לפרוק או להניח את הסחורה).

מערכות אחסון דרייב אין DRIVE IN - ארז פתרונות מידוף וריהוט תעשייתי

מערכות אחסון דרייב אין DRIVE IN – ארז פתרונות מידוף וריהוט תעשייתי

מערכת אחסון דרייב אין, היא התשובה האולטימטיבית לבעיה, בזכות ניצול שטח מרשים במיוחד – כ-85% משטח המחסן. ניצול שטח שכזה מבטיח יותר מוצרים פר מטר, הן לאורך ולרוחב והן לגובה עם מינימום מעברים, ולכן הוא מספק חסכון כלכלי בהפחתת שטח האחסון הדרוש.

בגלל צורתה, שיטה זו מכונה גם: “אחסון מנהרות”.

 

למי מתאימות מערכות אחסון דרייב אין?

מאחר ואופן ההתנהלות עם אחסון דרייב אין הינו בתפעול בשיטת LIFO (כלומר, Last in first out), מערכות מדפים לאחסנה כבדה אלו מתאימים עבור מחסנים העונים על התנאים הבאים:

 

  • המוצרים אינם בעלי תאריך תפוגה
  • כמויות גדולות של מוצרים זהים

מאחר ואלו מערכות מדפים מודולריים, המערכות מתאימות למחסנים בכל מידה וגודל, והינן נוחות לתפעול באמצעות מלגזה. פתרון זה יכול להיות מצוין גם עבור חדרי קירור, ובלבד שאכן מדובר בצורך אחסנה העומד בתנאים  שהוצגו (מוצרים רבים זהים, ללא תאריכי תפוגה).

 

מהי מערכת אחסון דרייב אין?

מידוף דרייב אין, הינו שילוב מודולרי המתאם ללקוח של מסגרות וקורות העומדות בצרכי אחסנה כבדה מטרתו לאפשר אחסנה הן לגובה והן לעומק.

מערכת מסילות שינוע המשולבת במידוף מייתרת את הצורך ביצירת מעברים בין המדפים להשגת גישה אל המוצרים, ולכן ניתן לצופף את המדפים ולהצמידם,

ועל ידי כך להגדיל את כמות המוצרים המאוחסנים פר נפח החלל. המערכת יוצרת, למעשה, מעין:

מנהרות אחסון וליקוט” בין המסגרות והקורות מהם היא מורכבת (ומכאן השם אחסון מנהרות), כאשר המלגזה שולפת את המשטח האחרון שנכנס למנהרה.

 

איך מתכננים פתרונות אחסון דרייב אין המותאם לצרכי האחסנה ולנתוני המחסן שלרשותנו?

כאן אנחנו, מומחי ארז ריהוט תעשייתי בע”מ – פתרונות אחסנה מתקדמים – נכנסים לתמונה.

כחברה מתמחה במידוף ובאחסון תעשייתי, יש לנו את הניסיון, המוניטין והמיומנות לתכנן ולאתר עבורכם את הפתרונות הטובים ביותר בהתאמה אישית מושלמת לכל צורך, לכל גודל מחסן, לכל צורת התנהלות ולכל דרישה.

עם מערכת אחסון דרייב אין המותאמת אליכם תזכו בפתרון אופטימלי וחכם, בניצול שטח מירבי ובעלות אחסון/הקמה/תפעול משתלמת.

 

לפרטים נוספים ולייעוץ אודות מדפים למחסן, פתרונות אחסון לתעשייה, אחסנה כבדה ומערכות דרייב אין,

חייגו אלינו, בחברת ארז ריהוט תעשייתי: 073-2152209