גלריית מדפים מודולריים
מדפים מודולריים למחסן
מדפי מתכת מודולריים
מדפים בהתאמה אישית

מדפים מודולריים – פתרונות המידוף של ארז ריהוט תעשייתי

חברת ארז ריהוט תעשייתי מציעה פתרונות מידוף ואחסון למגוון עסקים אשר יתנו מענה באופן מדוייק לצרכים הספציפיים של העסק שלכם. אם ברשותכם מחסנים קטנים או גדולים ואתם מחפשים פתרון בהתאמה אישית לניהול סחורה ומלאי בצורה קלה ויעילה לצד האלמנטים האחרים שבמחסן ושיהיה נגיש וגם נוח לשימוש? מהיום אתם אין צורך לסבול מעומס וסירבול במחסן העסק שלכם, גישה מוגבלת לפריטים שבו או בצפיפות רבה. אצלנו בארז ריהוט תעשייתי, נעזור לכם לעשות סדר במחסן, במלאי ובעסק. כאן תוכלו למצוא מבחר של מערכות אחסון מודולריות, פתרונות מידוף ופתרונות נלווים נוספים שיותאמו באופן מושלם אל המחסן שברשותכם או אל המקום שבו אתם מעוניינים להתקינם, ויספקו לכם את המענה הנכון ביותר.

 

גלריית מדפים מודולריים

 
 

 

אחסון מודולרי

מערכות אחסון מודולריות נתמכות או בלתי נתמכות במדפים, בכל סדר גודל

מדפים מודולריים למחסן

בעזרת מערכות האחסון של ארז ריהוט תוכלו לתכנן את המחסן שלכם בקלות רבה יותר ולקבל מענה מותאם אישית בעזרת מדפים מודולריים לאזור האחסון הרצוי. בין אם מדובר בעסק המחזיק סחורה או מלאי של פריטים קטנים ורבים מאוד, בין אם מדובר בציוד כבד במיוחד שיש לאחסן אותו במחסן גדול ובין אם אלה אלמנטים במגוון רחב מאוד של גדלים וצורות, מערכות אחסון מודולריות, כפי שניתן לנחש משמן, ניתנות להתאמה מלאה בהתאם לצרכים הקיימים ואפשר להתקין אותן לפי תנאי השטח. מידע נוסף על בחירת מדפים למחסן.

מדפים מותאמים אישית

התאמה אישית של מדפים לכל צורך ולכל חלל.

מדפי מתכת מודולריים

כמעט ואין עסק שלא צריך לשנות את אופי התצוגה או אופי האחסון של העסק או המפעל, ניתן לעשות זאת בעזרת מערכת מדפים מודולריים אשר מאפשרים הסרה, הוספה או שינוי מיקום של חלק מהמדפים לפי צרכי העסק, וכל זה נעשה בקלות, מהירות וללא כל עלות נוספת או פירוק תשתית האחסון הקיימת. מתכת היא חומר עמיד, חזק, קל וזול ומתאים במיוחד למחסן תעשייתי ואפילו למחסנים ביתיים. ארז ריהוט תעשייתי מציע פתרונות גם בעזרת מדפי מתכת מודולריים אשר מסוגלים לשאת משקל רב, ובעלי אורח חיים ועמידות גבוה, עם בלאי נמוך כמו חלודה, עקמומיות עקב העלאה והורדה של משטחים כבדים, נוזלים, שמש ותנאי מזג אויר קשים. מידע נוסף כיצד לבחור מדפי מתכת?

מדפים תעשייתיים

מערכות חזקות ועמידות, העשויות מחומרי גלם איכותיים במיוחד ומתאימות למשקלים שונים לפי הצורך – קל, בינוני או כבד, מידע נוסף.

פתרונות בהתאמה מושלמת לכל צורך

מדפים בהתאמה אישית

מדפים בהתאמה אישית לכל צורך ולכל חלל.
אנו, בארז ריהוט תעשייתי בע”מ, מעמידים לרשותכם מבחר של מדפים מודולריים לצד שלל מערכות אחסון מודולריות כדי לספק פתרונות מתאימים לעסק שלכם. אנו נעזור לכם לנצל את שטח המחסן שלכם בצורה מקסימלית ובעלות נוחה. אנו עובדים מול לקוחות עסקיים בתחומים שונים ולכן יש לנו ניסיון רב בתכנון, ייצור והתקנה של מערכות מודולריות בסגנונות שונים. נשמח לעמוד לרשותכם ולעזור לכם בבחירת הפתרון המתאים.