מה המשמעות של מערכות אחסון איכותיות?
למי נחוצות מערכות אחסון כאלה או אחרות?
איפה מומלץ לרכוש סוגים שונים של אפשרויות אחסנה?

המדפים ואפשרויות אחסנה הן לב ליבו של כל מפעל או כל מחסן באשר הוא, היכולת של אותו המחסן להיות יעיל ולשרת כהלכה את בעליו הוא בדרך כלל בזכות ריהוט תעשייתי לאחסון נוח וכזה אשר מתאים בדיוק לצרכים של אותו המחסן. על מנת לדעת איך לרהט את המחסן, באילו מערכות אחסון לציד אותו, לשם כך יש צורך בתכנון מוקפד ומקצועי ביותר על מנת לדעת לנצל את המקום עד תום.

על מנת לדעת לנצל ולמדף את המחסן בצורה היעילה ביותר חשוב מאוד להבין ולהכיר מה עומד להיות מאוחסן באותו המחסן. לכל ציוד יש את מערכת המדפים שלו אשר תתאים הן בגודל והן במשקל על מנת למנוע קריסה ומצד שני לחסוך כסף רב בכך שלא יבוזבז כסף מיותר על מערכות אחסון גדולות מידי ולא מותאמות לציוד.

מערכת אחסון משולבות או כל סוג אחר של מערכת אחסנה כמו מערכות קנטיליבר חשוב מאוד כי הן יהיו בעלות כל האישורים המתאימים, נבדקו כהלכה ואושרו על ידי מכוני התקנים הטובים ביותר. מערכת אחסון משולבות אלו אמורות להיות בשימוש זמן רב ועל כן אין להתפשר על המערכות הטובות ביותר. כמו כן מערכות קנטיליבר שאלו מערכות הבנויות להכיל משקלים כבדים מאוד  של ציוד ארוך וגדול כמו קורות, צינורות וכולי.

מערכות אחסון משולבות קנטיליבר? איפה כדאי לרכוש אותן?

כאמור אין להתפשר על הטוב ביותר שכן המשמעות של מדפי אחסון משולבות לא איכותיות בסופו של דבר עשויה להוביל חלילה לנזק של סחורות יקרות מאוד. לכן חשוב לוודא כי ישנו תו תקן על כל סוג של מדף שתרצו לרכוש.

מערכות אחסון? ארז ריהוט תעשייתי לשירותכם!

חברת ארז ריהוט תעשייתי גאה במערכות ריהוט תעשייתי תוצרת כחול לבן באיכות גבוהה במיוחד. ייעוץ והכוונה ובניית מערכות לאחסנה מותאמת במיוחד לצרכים ולמבנה שלכם. אחריות מלאה על כל סוגי מערכות האחסנה. שירות אישי ומקצועי לאורך כל הדרך לשביעות רצונכם.