מה היא הדרך הטובה ביותר לאחסן ספרים?
עד כמה חשוב להשקיע במידוף איכותי וטוב של ספרים?
היכן הכי מומלץ לרכוש מדפי ספרים יעילים ואיכותיים?

מדפים לכל מטרה ולכל צורך אמורים להיות מותאמים לאותו השימוש הנעשה בהם, זה נכון לגבי מידוף לציוד כבד במיוחד וזה נכון גם לגבי מדפי ספרים או כל דבר אחר. בבחירת מדפים לכל צורך שהוא חשוב מאוד להקפיד על מספר פרמטרים אשר יעזרו לכם להקים מערך מידוף נכון ויעיל.

בראש ובראשונה חשוב מאוד להתאים את המדף הנכון למשקל אשר יהיה עליו. מדידת עומסים נכונה ומקצועית תפחית את הסיכויים לקריסת המדפים. ספרים עשויים להיות כבדים מאוד ולכן חשוב להתאים אליהם מדפי ספרים אשר יחזיקו מעמד לאורך זמן רב. מעבר לכך חשוב ומומלץ לבחור את המדף הנכון ביותר מבחינת האורך והרוחב שלו. חלק מתכנון נכון של מידוף זה לדעת לנצל את המקום נכון, בין אם זה במחסן גדול או מדפי ספרים בחנות ספרים קטנה. ניתן כאמור לנצל את המקום והמידוף לגובה או בצורות שונות ומגוונות, כאמור ניתן להתאים ולבנות מערכות מדפי ספרים מותאמים אישית לחנות כזו או אחרת. כמו כן חשוב מאוד להתאים את המידוף לתנאי מזג האוויר, מחסנים אשר צוברים לחות או להבדיל מקומות אשר בהם קרני חום השמש עשויים להזיק צריכים להילקח בחשבון בתכנון ובניית מערך המידוף.

מדפים לספרים? איך בוחרים היכן לרכוש אותם?

ממש כמו כל סחורה וציוד שנמכר בארץ ובעולם כך גם בענף מדפים לספרים יש את המדפים האיכותיים יותר ויש את אלה האיכותיים פחות. חשוב מאוד לבחור מקום בעל שם ובעל רזומה של שירות מעולה וכמו כן טיב מוצרים ברמה גבוהה ביותר. מומלץ לוודא כי אכן תרכשו מוצר עם תו תקן ישראלי.

מדף לספרים? ארז ריהוט תעשייתי לשירותכם!

מדף לספרים איכותי מתוצרת כחול לבן באיכות גבוהה אשר ישרת אתכם לאורך שנים ארוכות. תכנון מדף ספרים אשר יותאם אישית לחנות או למחסן שלכם. ייעוץ והכוונה מקצועית לרכישת מדף ספרים או כל סוג אחר של מדפים.