איזה סוג המדפים מתאים לצרכים שלכם בצורה טובה ביותר?

 איך למצוא את המקום הטוב ביותר על מנת לרכוש מדפי מחסן?

 מדוע ברכישת מדפי מחסן חשוב לקבל ייעוץ מקצועי לכך?

מחפשים מדפי מחסן לעסק שלכם? ארז ריהוט מספקים את כל הפתרונות המודולרייםמטרתו של כל מחסן היא כאמור לאחסן ציוד וסחורות כאלה ואחרות ועל כן חשוב מאוד להבין כי אחסנה איכותית ונכונה היא אחסנה אשר מתחשבת הן בגודל המחסן, ניצול מקסימאלי שלו לצד הצורך להגן על מוצרים המאוחסנים בצורה הטובה ביותר. חשוב מאוד להקפיד על בחירת מדפי מחסן הטובים ביותר והיעילים ביותר.

ישנם כאמור סוגים רבים ומגוונים של מדפי מחסן המיועדים לסוגים שונים של אחסנה, בראש ובראשונה אנו נרצה להבין ולתכנן מראש ולטווח רחוק ככל הניתן את מערכת האחסנה על מנת שתתאים לתוכן האחסנה. תוכן האחסנה יכול לכלול מוצרים ארוכים וכבדים או סחורות קטנות וקלות משקל. כאמור לכל צורך יש להתאים את המדפים המתאימים.

כמו כן מדפי תצוגה, גם להם כאמור ישנו שימוש ספציפי כזה או אחר ועל כן אין להקל ראש בכל הקשור לאותם מדפי תצוגה. עוד פרמטר חשוב ביותר אשר יש ליחס אליו חשיבות הוא לגבי תנאי מזג האוויר. האם מדפי מחסן אשר יצטרכו לעמוד בתנאי מזג אוויר חם ולח? האם המדפים מיועדים לאחסון ציוד בחוץ בתנאי גשם ורטיבות או באולם תצוגה נוח? לכל יש להתכונן בצורה נכונה ומתוכננת היטב.

מדפי ברזל? איך בוחרים והיכן לרכוש אותם?

יש מספר פרמטרים חשובים למדפים איכותיים:

  • אמינות גבוה, בשל מערכת בר-קיימא.
  • אורך טווח שימוש במדפים, אשר עשוי להיות גדול מ 30 שנים.
  • פונקציונליות גבוהה, העיצוב.
  • היגיינה: החומר המכסה את המדפים, דוחה לחות, קל לניקוי ואינו סופג ריחות.
  • עמידות בפני קורוזיה המאפשרת לאחסן במצבי לחות גבוהה.

מדפי ברזל כאמור יתאימו לכל מיני סוגים של סחורות, ולכן חשוב מאוד לבחור היטב היכן לרכוש אותם. חשוב מאוד להקפיד על בחירת מוצרים אשר עברו את בקרת המכון לתקנים וישנם האישורים על כך שהם בטיחותיים ויכולים לשמש כמדפים אמינים. מומלץ מאוד לקבל חוות דעת חיובית על החברה בה תרצו לרכוש את המדפים שלכם.

מדפי קיר ? רק בארז ריהוט תעשייתי!

צוות מקצועי ומנוסה יתאים עבורכם את המידוף הטוב ביותר לעסק שלכם או לכל צורך תעשייתי אחר. מדפי קיר כחול לבן אשר עברו את כל הבקרות הנדרשות. שירות אישי ומקצועי לשביעות רצון הלקוחות, כמו כן אחריות מלאה על כל המוצרים.