ארז ריהוט תעשייתי מציגה: מדפי אלומיניום
מערכת המידוף הרב שימושית שתהפוך לכם את החיים להרבה יותר מסודרים:

  • אחסון סחורות בחדרי הקפאה ובחדרים יבשים
  • אחסון סחורות קלות במחסנים
  • פתרון תצוגה מדויק ומושלם
  • התאמה מדויקת לצורכי הלקוח

לקבלת הצעת מחיר ומידע נוסף חייגו ארז ריהוט תעשייתי: 8731111 – 04

למה דווקא מדפי אלומיניום?

כי מדפים מאלומיניום הם מדפי מתכת המעניקים הרבה מאוד יתרונות עבורכם:

קלות שינוע

מדפי אלומיניום הם קלי משקל, ולכן ניתן להעביר אותם ממקום למקום על פי הצורף – בלי מאמץ בכלל.

עיצוב אלגנטי

המראה המתכתי המבריק של האלומיניום הופכים את מדפי האלומיניום לפתרונות אחסון לא סטנדרטיים בעליל, אלא כאלה שיש להם גם שיק עיצובי (לפחות באופן יחסי לפתרונות אחרים).

התאמה לכל חלל

גם בזכות העובדה שהמראה המתכתי מתאים לכל חלל מבחינה עיצובית וגם בזכות העובדה שניתן להשיג מדפים אלומיניום בכל גודל רצוי בהתאם לשטח החלל, הרי שניתן לעשות בהם שימוש בחללים גדולים וקטנים, וכך ליהנות מפתרון אחסון שבאמת מתאים.

עמידות לאורך זמן

האלומיניום ידוע כמתכת עמידה ביותר, שיכולה להחזיק מעמד לאורך שנים. לכן, רכישה של מדפים מאלומיניום מאפשרת לכם להיות בטוחים, שמערכת המידוף הזאת תוכל ללוות אתכם לאורך שנים.

למה דווקא ארז ריהוט תעשייתי?

איכות

ארז ריהוט תעשייתי מייצרת ומשווקת מדפי אלומיניום העשויים מחומרי גלם איכותיים במיוחד ועומדים בכל דרישות התקן מבחינת איכות ובטיחות כאחד.
מגוון

אנחנו בארז ריהוט תעשייתי יכולים לייצר עבורכם את מערכת מדפי האלומיניום המתאימה לצורכיכם. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להגיד לנו באיזה רוחב, עומק וגובה אתם רוצים את המדפים, ואנחנו נדאג לייצר לכם את מערכת המידוף שתתאים.
בגלל האחריות – אנחנו משווקים מדפי אלומיניום איכותיים באחריות מלאה, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שיש לכם גב ושיהיה לכם אל מי לפנות אם במקרה תתרחש בעיה.