מה היא הדרך הטובה ביותר על מנת להתאים את המדפים שלכם לבית?
איך בוחרים היכן לרכוש מדפים לבית או לכל מקום אחד?
איך כדאי להתקין מדף?

אחת הבעיות בכל בית בישראל או בעולם היא כל נושא המידוף והאחסנה של מוצרים ופריטים כאלה ואחרים. לא פעם אנו נתקלים בציוד רב אשר נצבר עם השנים ובכל פעם מחדש יש לתכנן את כל נושא האחסון בין אם זה בבית שלכם או בין אם זה בעסק שלכם.

רכישת מדפים לבית היא לא עניין של מה בכך, רכישת והתקנת מדפים זה הוא עניין בטיחותי ממדרגה ראשונה. לא פעם קורה בבתים ובעסקים כי מדף קורס ואיתו כל הפריטים אשר היו על המדף ונגרם נזק רב מאוד שלא להגיד בלתי הפיך לאותם הפריטים. קריסת מדף יכולה לנבוע ממספר סיבות עיקריות, בין השאר התקנה לא נכונה של המדף או של בחירת מדפים לבית אשר לא מתאימים ולא תוכננו כהלכה מראש.

חשוב מאוד להכיר את הוראות היצרן לפני התקנת מדפים לבית. העמסת יתר על המדף היא אחת הסיבות לקריסה, עוד סיבות אשר יכולות לגרום להיחלשות המדף לאורך זמן היא נזקי מזג אוויר. אקלים אשר יפגע במדפי עץ או חלודה אשר תחליש מדפי מתכת יכולים ללא ספק לגרום נזק כבד ביותר.

מדפים למטבח? איך בוחרים היכן לרכוש מדפים אלה?

כאמור חושב מאוד לא להתפשר על הטוב ביותר. מדפים למטבח עשויים לשמש כמדפים לכלי זכוכית ועוד פריטים שבירים וכבדים ועל כן מומלץ לרכוש מדפים היכן שתוכלו לקבל ייעוץ מקצועי ואיכותי. כמו כן אין להתפשר על תו תקן אשר יאשר כי המוצרים אכן איכותיים ואמינים. שירות ואמינות הם שני פרמטרים אשר יש לבררם היטב לפני רכישת מדפים לבית.

מדפים לעסק? ארז ריהוט תעשייתי לשירותכם!

בחברת ארז ריהוט תעשייתי תוכלו ליהנות ממגוון רחב מאוד של מוצרים בין השאר מדפים לעסק. מוצרים תוצרת כחול לבן העומדים בכל התקנים. מדפים לתצוגה באיכות מעולה. שירות אישי ומקצועי, ייעוץ והכוונה לרכישת מדפים לתצוגה או לכל שימוש אחר באחריות מלאה.