• איך בוחרים מדפים לאחסנה כבדה?

  • מה המשמעות של בחירת מדפים איכותיים?

  • היכן הכי מומלץ לרכוש מדפים לאחסנה כבדה?

ללא ספק כי למיקום בו יאוחסנו סחורות וציוד כזה או אחר יש חשיבות רבה מאוד. אחסנה נכונה ויעילה תשמור ותשמר את אותה הסחורה אשר מאוחסנת בצורה בטוחה. לעומת זאת אחסנה לא נאותה עשויה לגרום לנזקים כבדים מאוד הן למידוף והן לסחורות ולציוד. כל זה מסתכם בסופו של דבר בסכומי כסף גדולים.

ולמה הכוונה? תכנון מערכות אחסנה זה עניין למקצוענים בלבד, חשוב מאוד לדעת לתכנן היטב את מערכות האחסנה במיוחד כאשר מדובר באותם מדפים לאחסנה כבדה שכן למשקל ולעומסים יש השלכות על היכולת של המידוף להחזיק מעמד לאורך זמן רב ככל הניתן, כאמור קריסת מידוף עשויה להיות בתכנון הלא נכון ובבחירה לא נכונה של אפשרויות האחסנה.

איך בדיוק מתבצע התכנון של מערכת האחסנה? כאמור בבחינת המחסן עצמו יש צורך לדעת האם תהיה בו תנועה של מלגזות למשל או תנועה של כלי שינוע כזה או אחר בכדי להחליט א םיש צורך להשתמש במערכות אחסון דרייב אין. חשוב לדעת מראש איזה סוג של ציוד יאוחסן על אותם המדפים, חוץ ממדפים לאחסנה כבדה ישנם גם מדפים לאחסון קל ובינוני. ציוד אשר יונח על מדהפים לאחסון קל ובינוני חשוב שיתאים גם באורך וברוחב של המדף. ישנם מקרים בהם יש צורך בשימוש של אותם מדפי אחסנה קלה וארוכה ולכן יש צורך להתאים לעיתים מערכות אחסנה בהזמנה אישית.

מדפי אחסנה קלה? היכן מומלץ לרכוש מדפים אלו?

חשוב מאוד להבין כי כל סוג של מדפים למחסנים אמורים לשרת את הלקוח לאורך שנים ארוכות, ולכן חשוב לבחור מדפים שעברו בדיקה מקיפה ומעמיקה של מכוני התקנים ונמצאו מתאימים וכשרים לאחסנה. כמו כן מומלץ ביותר לקבל חוות דעת חיובית על אותה חברה בה תרצו לרכוש מדפים לאחסנה כבדה או קלה.

מדפי אחסנה כבדה? ארז ריהוט תעשייתי לשירותכם!

בין אם תרצו לרכוש מדפי אחסנה כבדה או כל סוג אחר של ריהוט תעשייתי תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי מערכות אחסנה אלו נבדקו על ידי מכון התקנים הישראלי. אחריות מלאה ושירות אישי ומקצועי.