מה המיוחד ברכישת מדף פינתי? איך בוחרים את המדף הטוב ביותר עבורכם?

מה היא הדרך הטובה ביותר לדעת היכן כדאי לרכוש מוצרי מידוף?

אחת הדילמות בכל בית, בכל עסק ובכל מחסן היא איך לנצל את המקום המוגבל יותר או המוגבל פחות לטובת אחסנה טובה ויעילה.

כמובן שישנם הרבה מאוד אופציות לניצול מקום כזה או אחר, אחת האופציות המועדפות היא ניצול פינות החדרים על ידי תליית מדף פינתי יפה ואיכותי.

לאותו מדף פינתי יש כאמור יתרונות רבים בין היתר עניין ניצול המקום, יתרון נוסף ומשמעותי ביותר של מדף פינתי הוא החוזק שלו וביכולת שלו להעמיס

על עצמו משקל רב יותר מאשר מדף קיר רגיל, זאת בשל התמיכה של שני הקירות, על מדף מסוג זה ניתן כאמור להניח משקלים כבדים יותר אך לא מעבר להוראות היצרן שכן גם למדף כזה יש את גבולות העומס שלו.

 

ישנם כאמור הרבה מאוד סוגים של מדפים, מדף מרחף הוא אחד מהם, מעבר לבחירת מדף מרחף או מדף אחר אשר יתאים למטבח או לכל צורך אחר יש להקפיד הקפדה יתרה על התקנה נכונה ובטיחותית.

התקנה שאינה עומדת בתקן אשר נקבע על ידי היצרן עשויה להוביל קריסת המדף ולנזקים כבדים מאוד. התקנה נכונה קובעת איך נכון להתקין, סוג הברגים, אורכם, כמות וכולי.

 

מדף מעוצב? איך בוחרים היכן כדאי לרכוש מדף כזה?

כאמור אמרנו כי אין להתפשר על הבטיחות. על כן חשוב מאוד לוודא כי כל המוצרים הם מוצרים אשר עברו בקרה של מכון התקנים ונמצאו בטיחותיים מספיק על מנת שניתן יהיה להניח עליהם משקל על פי הוראות היצרן. כמו כן מומלץ מאוד לקבל המלצות מצד לקוחות מרוצים שנהנו מרכישת מדף מעוצב או מכל סוג אחר של מדף.

 

מדף תלוי? ארז ריהוט תעשייתי לשירותכם!

מעוניינים ברכישת מדף תלוי? תלוי איפה קונים!

ארז ריהוט תעשייתי יציע לכם מוצרי מידוף באיכות גבוהה תוצרת ישראלית ואחריות מלאה על כל המוצרים.

ייעוץ והכוונה לרכישת מדף פינתי או כל מדף אחר לשביעות רצונכם.