מחסן הוא מקום שצריך מדפים, ולא משנה אם מתכוונים לאחסן בו חפצים של דירה או חפצים של מפעל תעשייתי. מכיוון שחשוב מאוד להתאים את המדפים למחסן ולבחור רק כאלה שיאפשרו מעבר הולם מחד, וסידור נכון ונגיש של כל המוצרים או החפצים עליהם – חשוב לעשות את זה בדרך
המתקדמת ביותר כיום – התאמה ממוחשבת.

התאמה ממוחשבת של מדפים למחסן

הדמיה ממוחשבת היא היום הדרך הטובה ביותר להתאמת מדפים למחסן. באמצעות התוכנה הייעודית הזו, הלקוח ויועץ המכירות יכולים לראות את המחסן עצמו וכך להבין ביחד אלו מערכות מידוף יתאימו להתקנה במחסן המסוים הזה, ואיפה ניתן למקם אותן כדי שיאפשרו גם נגישות מלאה לכל התכולה וגם יאפשרו לעבור, לעבור ולעמוד במחסן, כי גם זה פרמטר חשוב בבחירה.

איך מתבצע התהליך?

פשוט מאוד. אתם מגיעים אל משרדי החברה עם מידות מדויקות של המחסן, כולל אורך, רוחב וגובה. בפגישה תוזמנו לספר ליועץ מה בדיוק אתם מחפשים – האם מערכת המידוף צריכה להיות מודולרית, מאיזה חומר עדיף לכם שהיא תהיה עשויה, מה אתם מתכוונים לאחסן עליה ועוד פרטים שיכולים לסייע לכם בבחירה. בנוסף תצטרכו לספר על אלמנטים נוספים שיש במחסן, כגון כיור, דלת חירום וכו’, על מנת שניתן יהיה להכניס את כל הפרטים לתוכנה ולקבל תמונה של המחסן שלכם בדיוק כפי שהוא נראה.

לאחר שיהיו בידי היועץ את כל הפרטים אודות מבנה המחסן ואודות הצורך שלשמו אתם מחפשים מדפים, ניתן יהיה לקבל על מסך המחשב תמונה של המחסן שלכם, ולהתחיל “לשחק” עם מערכות המידוף השונות הקיימות.

רק על מנת לסבר את האוזן חשוב לציין, כי מערכות מודולריות הן מערכות המידוף הפופולריות ביותר למחסנים, שכן ניתן להוסיף להן מדפים ולהסיר מהן מדפים בקלות רבה, על פי הצורך האישי שלכם.

מדפים למחסנים – התאמה ממוחשבת לבחירה מצוינת

בחירת מדפים למחסן באמצעות הדמיה ממוחשבת מאפשרת לכם לדעת בדיוק כיצד ייראה המחסן שלכם לאחר התקנת מערכות המידוף, ולהיות בטוחים שאתם רוכשים את הפתרונות הנכונים עבור הציוד ו/או הסחורה שאתם צריכים לאחסן. חשוב מאוד לבצע את ההתאמה באמצעות תוכנה מתקדמת ובחברה בעלת ניסיון בתחום, על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר שיכולות להיות.