מה הייחודיות של אחסון משטחים?
איזו אחריות יש לבחירת מערכת אחסנה המותאמת למשטחים?
איך בוחרים היכן מומלץ לרכוש מערכת אחסנה לטובת אחסון של משטחים?

כאמור רוב המפעלים והמחסנים הגדולים מעמיסים ציוד וסחורות על גבי משטחים, אותם המשטחים הסטנדרטיים אשר מוכרים כל כך בכל העולם ניתן ומומלץ להניחם על מדפים המותאמים במיוחד עבור משטחים אלה. אולם לפני בחירת המידוף לטובת אחסון זה יש צורך להבין היטב מה כולל תכנון של מערכת אחסנה מסוג זה.

הקמה של מערכות אחסון עבור אחסון משטחים דורש כמובן מקום מתאים לכך לשם תנועה נוחה ובטוחה של מלגזות, עגלות ניידות וכלי שינוע אחרים המאופיינים למחסנים כאלה ואחרים ועל כן חשוב מאוד ללמוד היטב את השטח ולתכנן בצורה היעילה ביותר את המחסן שלכם. כמו כן חשוב מאוד להבין האם באותו המחסן יאוחסנו משטחים בלבד או לצד אחסון משטחים יאוחסנו גם קרטונים או סחורות בצורות שונות.

כאמור ניתן גם לבנות מערך אחסנה אשר משלב אחסון משטחים לצד אחסון שונה. כמו כן חשוב מאוד להתאים את מערך האחסנה לתנאי האחסון. משטחי אחסון בקומות הוא נכון כאשר ניתן לנצל מקום לגובה. משטחי אחסון בקומות או בכל צורה אחרת מצריך בכל מקרה רמת בטיחות גבוהה במיוחד על מנת להבטיח את שלום הסובבים באזור זה וכמובן להבטיח כי המשטחים והסחורות לא יינזקו.

מדפים למשטחים? היכן מומלץ לרכוש אותם?

אחסון משטחים

אחסון משטחים

חשוב מאוד להקפיד על רכישת מדפים לטובת אחסון משטחים בחברה אשר תיתן לכם אחריות מלאה עם ריהוט תעשייתי זה. חשוב להבטיח כי תרכשו מערכת אחסנה בטוחה אשר קיבלה את הגושפנקא לכך על ידי מכון התקנים הישראלי.

כמו כן לשירות המקצועי, כלומר, יכולת מתן ייעוץ של מומחה הוא תנאי חשוב בבחירת מקום לרכישת מדפים למשטחים.

ניצול שטח המחסן? תנו לארז ריהוט תעשייתי לייעץ לכם!

ניצול שטח המחסן בצורה יעילה נוחה ובטוחה זה עניין של ניסיון. צוות המומחים לבניית מערך אחסנה של ארז ריהוט תעשייתי יעזור לכם לעצב ולהתאים את מדפים לטובת אחסון משטחים או לכל סוג של אחסון באחריות מלאה ובמקצועיות.